Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP520A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP520A (ZP520A)
| Ürün Kodu | ZP520A |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP520A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 520 A |
| GTIN/EAN | 8697762502112 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | with one anti-return valve |
| Dış çap [mm] | 94 |
| İç çap [mm] | 62.4 |
| İç çap 1 [mm] | 71.6 |
| Yükseklik [mm] | 176 |
| Dişli ölçüsü | 1-16 UNF |
| Ağırlık [g] | 630 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| DAEWOO | 65055105015 | OEM | - |
| DAEWOO | 65055105021 | OEM | - |
| DOOSAN | 2471Y9014C | OEM | - |