Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ML1422
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ML1422 (ML1422)
| Ürün Kodu | ML1422 |
|---|---|
| OEM Numarası | ML1422 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ML 1422 |
| GTIN/EAN | 8697762537121 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | ML 1422 A |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 52.1 |
| İç çap [mm] | 18.6 |
| Yükseklik [mm] | 38.6 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AGCO | 0013945U1 | OEM | - |