Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP4639K
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP4639K (HP4639K)
| Ürün Kodu | HP4639K |
|---|---|
| OEM Numarası | HP4639K |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 4639 K |
| GTIN/EAN | 8697762532775 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | HP 4618 |
| değiştirildi | HP 4656 K |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 104 |
| Dış yarı çap 1 [mm] | 131 |
| İç çap [mm] | 63 |
| İç çap 1 [mm] | 19 |
| Yükseklik [mm] | 239 |
| Ağırlık [g] | 500 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AC | A457C | OEM | - |
| AC | A457CL | OEM | - |
| AGCO PARTS | 1886637M91 | OEM | - |
| AGRIFULL | 730190201 | OEM | - |
| GMC | 6487434 | OEM | - |
| GMC | 8994768 | OEM | - |
| HINO | 1670261M1 | OEM | - |
| HINO | 1032762M91 | OEM | - |