Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP2527
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP2527 (HP2527)
| Ürün Kodu | HP2527 |
|---|---|
| OEM Numarası | HP2527 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 2527 |
| GTIN/EAN | 8697762515174 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | HP 2527 A |
| Ürün | HP 2527 + HP 2528 |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 152 |
| İç çap [mm] | 86 |
| Yükseklik [mm] | 360.3 |
| Ağırlık [g] | 600 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| AGCO | 055119R1 | - |
| AMMANN | 1-M00239 | - |
| AMMANN | 2-80199155 | - |
| ARMATRAC | E070011911471 | - |
| ATLAS COPCO | 2914930400 | - |
| ATMOS | 627963072910 | - |
| AXECO | A1041819 | - |
| BASAK | 5650510019001100 | - |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AGCO | 055119R1 | OEM | - |
| AMMANN | 1-M00239 | OEM | - |
| AMMANN | 2-80199155 | OEM | - |
| ARMATRAC | E070011911471 | OEM | - |
| ATLAS COPCO | 2914930400 | OEM | - |
| ATMOS | 627963072910 | OEM | - |
| AXECO | A1041819 | OEM | - |
| BASAK | 5650510019001100 | OEM | - |