Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP2507A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP2507A (HP2507A)
| Ürün Kodu | HP2507A |
|---|---|
| OEM Numarası | HP2507A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 2507 A |
| GTIN/EAN | 8697762514962 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | HP 2507 |
| değiştirildi | HP 2677 |
| Ürün | HP 2507 A + HP 2510 |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 163 |
| İç çap [mm] | 93 |
| Yükseklik [mm] | 354 |
| Ağırlık [g] | 1000 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AGCO | 113855M1 | OEM | - |
| AGCO PARTS | 2128536K91 | OEM | - |
| AHLMANN | 3658024 | OEM | - |
| AHLMANN | 4198305A | OEM | - |
| AIRMAN | 3214312700 | OEM | - |
| AMMANN | 1-M00303 | OEM | - |
| AMMANN | 2-80199161 | OEM | - |
| AMMANN | 4-5358520099 | OEM | - |