Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP580A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP580A (ZP580A)
| Ürün Kodu | ZP580A |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP580A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 580 A |
| GTIN/EAN | 8697762503218 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| Dış çap [mm] | 94 |
| İç çap [mm] | 62.4 |
| İç çap 1 [mm] | 71.6 |
| Yükseklik [mm] | 130 |
| Dişli ölçüsü | 1 1/8-16 UNF |
| Ağırlık [g] | 560 |