Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP567A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP567A (ZP567A)
| Ürün Kodu | ZP567A |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP567A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 567 A |
| GTIN/EAN | 8697762503089 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| Dış çap [mm] | 94 |
| İç çap [mm] | 75.8 |
| İç çap 1 [mm] | 86.2 |
| Yükseklik [mm] | 143 |
| Dişli ölçüsü | 1 1/2-16 UNF |
| Ağırlık [g] | 550 |