Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP553C
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP553C (ZP553C)
| Ürün Kodu | ZP553C |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP553C |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 553 C |
| GTIN/EAN | 8697762502792 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | ZP 553 D |
| değiştirildi | ZP 06 B |
| değiştirildi | ZP 06 A |
| değiştirildi | ZP 3090 |
| değiştirildi | ZP 3180 |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | with one anti-return valve |
| Dış çap [mm] | 77 |
| İç çap [mm] | 60.5 |
| İç çap 1 [mm] | 70 |
| Yükseklik [mm] | 50 |
| Dişli ölçüsü | M 20 x 1.5 |
| Bypass valfi açma basıncı [bar] | 1 |
| Ağırlık [g] | 273 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AMERICANMOTORS(FORD) | 893 3004.195 | OEM | - |
| AMMANN | 59-2175107 | OEM | - |
| CITROËN | MLS 000-462 A | OEM | - |
| CITROËN | MLS 000-602 | OEM | - |
| DACIA (RENAULT GROUP) | 60 01 543 357 | OEM | - |
| DEUTZ-FAHR | 105.2175.136 | OEM | - |
| DEUTZ-FAHR | 1285 0312 | OEM | - |
| FIAT | 73500506 | OEM | - |