Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP51A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP51A (ZP51A)
| Ürün Kodu | ZP51A |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP51A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 51 A |
| GTIN/EAN | 8697762500989 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| Dış çap [mm] | 118 |
| İç çap [mm] | 99.3 |
| İç çap 1 [mm] | 118 |
| Yükseklik [mm] | 236.6 |
| Dişli ölçüsü | 2 1/4-12 UNF |
| Ağırlık [g] | 1510 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| AGCO | 72513286 | - |
| CASE IH | 1295155-H1 | - |
| CASE IH | 84229397 | - |
| CASE IH | J-919562 | - |
| CASE IH | J919562 | - |
| CNH | 84475543 | - |
| CUMMINS | 3919562 | - |
| FURUKAWA | 1241160-H1 | - |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AGCO | 72513286 | OEM | - |
| CASE IH | 1295155-H1 | OEM | - |
| CASE IH | 84229397 | OEM | - |
| CASE IH | J-919562 | OEM | - |
| CASE IH | J919562 | OEM | - |
| CNH | 84475543 | OEM | - |
| CUMMINS | 3919562 | OEM | - |
| FURUKAWA | 1241160-H1 | OEM | - |