Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP515
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP515 (ZP515)
| Ürün Kodu | ZP515 |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP515 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 515 |
| GTIN/EAN | 8697762502037 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | ZP 582 |
| değiştirildi | ZP 3360 |
| değiştirildi | ZP 586 |
| değiştirildi | ZP 589 |
| değiştirildi | ZP 94 A |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | with one anti-return valve |
| Dış çap [mm] | 81 |
| İç çap [mm] | 55.2 |
| İç çap 1 [mm] | 62 |
| Yükseklik [mm] | 77 |
| Dişli ölçüsü | M 20 x 1.5 |
| Bypass valfi açma basıncı [bar] | 1 |
| Ağırlık [g] | 310 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| AC | PF1127 | - |
| AC | PF1222 | - |
| AC | PF1230 | - |
| AC | PF1177 | - |
| AC | PF57 | - |
| ALASKA DIESEL | 3407301 | - |
| ALLIS-CHALMERS | 4920158 | - |
| ALLIS-CHALMERS | 99100026 | - |