Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP505
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP505 (ZP505)
| Ürün Kodu | ZP505 |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP505 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 505 |
| GTIN/EAN | 8697762501719 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | ZP 505 A |
| değiştirildi | ZP 599 |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | with one anti-return valve |
| Dış çap [mm] | 94 |
| İç çap [mm] | 62.4 |
| İç çap 1 [mm] | 71.6 |
| Yükseklik [mm] | 192 |
| Dişli ölçüsü | 1-12 UNF |
| Bypass valfi açma basıncı [bar] | 1 |
| Ağırlık [g] | 730 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| AC | PF2048 | - |
| AC | PF894 | - |
| AMMANN | 3408305 | - |
| BENATI | 1839106 | - |
| CARRIER-TRANSICOLD | 20113712 | - |
| CARRIER-TRANSICOLD | 20119099 | - |
| CARRIER-TRANSICOLD | 20123712 | - |
| CASE | 1133276R1 | - |