Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP3216A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP3216A (ZP3216A)
| Ürün Kodu | ZP3216A |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP3216A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 3216 A |
| GTIN/EAN | 8697762524602 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| Dış çap [mm] | 135.5 |
| İç çap [mm] | 98.7 |
| İç çap 1 [mm] | 110 |
| Yükseklik [mm] | 172.5 |
| Dişli ölçüsü | 1 1/2-16 UNF |
| Bypass valfi açma basıncı [bar] | 0.5 |
| Ağırlık [g] | 1530 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| DEUTZ-FAHR | 0441 1047 | - |
| DEUTZ-FAHR | 441 1047 | - |
| HÜRLIMANN | 6770858096 | - |
| RENNER COMPRESSORS | 10503 | - |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| DEUTZ-FAHR | 0441 1047 | OEM | - |
| DEUTZ-FAHR | 441 1047 | OEM | - |
| HÜRLIMANN | 6770858096 | OEM | - |
| RENNER COMPRESSORS | 10503 | OEM | - |