Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ZP23A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ZP23A (ZP23A)
| Ürün Kodu | ZP23A |
|---|---|
| OEM Numarası | ZP23A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ZP 23 A |
| GTIN/EAN | 8697762500545 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Spin-on Filter |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | with one anti-return valve |
| Dış çap [mm] | 77 |
| İç çap [mm] | 60.5 |
| İç çap 1 [mm] | 70 |
| Yükseklik [mm] | 74 |
| Dişli ölçüsü | M 16 x 1.5 |
| Bypass valfi açma basıncı [bar] | 1 |
| Ağırlık [g] | 310 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| CITROËN | 5427 744 | OEM | - |
| CITROËN | 5427 744 T | OEM | - |
| CITROËN | 5436 642 | OEM | - |
| CITROËN | 5487 068 | OEM | - |
| CITROËN | 5491 083 | OEM | - |
| CITROËN | 75491 083 | OEM | - |
| CITROËN | 75518 393 | OEM | - |
| CITROËN | 75518 393 Y | OEM | - |