Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: MLE1443A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre MLE1443A (MLE1443A)
| Ürün Kodu | MLE1443A |
|---|---|
| OEM Numarası | MLE1443A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | MLE 1443 A |
| GTIN/EAN | 8697762519660 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | MLE 1443 B |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 62 |
| İç çap [mm] | 33 |
| İç çap 1 [mm] | 33 |
| Yükseklik [mm] | 116 |
| Ağırlık [g] | 70 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| CELIK MOTOR | 2632027000Y | - |
| CELIK MOTOR | 2632027001Y | - |
| CHRYSLER | 05069083AA | - |
| CHRYSLER | 05069083AD | - |
| CHRYSLER | 05072720AA | - |
| CHRYSLER | 5072720AA | - |
| FIAT | K5072720AA | - |
| HYUNDAI | 26316-27000 | - |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| CELIK MOTOR | 2632027000Y | OEM | - |
| CELIK MOTOR | 2632027001Y | OEM | - |
| CHRYSLER | 05069083AA | OEM | - |
| CHRYSLER | 05069083AD | OEM | - |
| CHRYSLER | 05072720AA | OEM | - |
| CHRYSLER | 5072720AA | OEM | - |
| FIAT | K5072720AA | OEM | - |
| HYUNDAI | 26316-27000 | OEM | - |