Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: MLE1375A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre MLE1375A (MLE1375A)
| Ürün Kodu | MLE1375A |
|---|---|
| OEM Numarası | MLE1375A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | MLE 1375 A |
| GTIN/EAN | 8697762523094 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 64 |
| İç çap [mm] | 21 |
| İç çap 1 [mm] | 21 |
| Yükseklik [mm] | 103.5 |
| Ağırlık [g] | 70 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| CELIK MOTOR | 263202A500Y | - |
| HYUNDAI | 26320-2A500 | - |
| HYUNDAI | 26320-2A501 | - |
| HYUNDAI | 26320-3C30A | - |
| HYUNDAI | 26320-3C700 | - |
| HYUNDAI | 26320-3F100 | - |
| HYUNDAI | 263203-C300 | - |
| HYUNDAI | S26320-2A500 | - |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| CELIK MOTOR | 263202A500Y | OEM | - |
| HYUNDAI | 26320-2A500 | OEM | - |
| HYUNDAI | 26320-2A501 | OEM | - |
| HYUNDAI | 26320-3C30A | OEM | - |
| HYUNDAI | 26320-3C700 | OEM | - |
| HYUNDAI | 26320-3F100 | OEM | - |
| HYUNDAI | 263203-C300 | OEM | - |
| HYUNDAI | S26320-2A500 | OEM | - |