Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: MLE1351A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre MLE1351A (MLE1351A)
| Ürün Kodu | MLE1351A |
|---|---|
| OEM Numarası | MLE1351A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | MLE 1351 A |
| GTIN/EAN | 8697762508404 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 82.5 |
| İç çap [mm] | 23.2 |
| İç çap 1 [mm] | 23.2 |
| Yükseklik [mm] | 136 |
| Ağırlık [g] | 140 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 366 180 06 09 | - |
| MERCEDES-BENZ | 366 180 09 09 | - |
| MERCEDES-BENZ | 366 184 02 25 | - |
| MERCEDES-BENZ | 366 184 11 25 | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 180 06 09 | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 180 09 09 | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 184 02 25 | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 184 11 25 | - |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 366 180 06 09 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | 366 180 09 09 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | 366 184 02 25 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | 366 184 11 25 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 180 06 09 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 180 09 09 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 184 02 25 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | A 366 184 11 25 | OEM | - |