Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Yağ Filtresi
Ürün Kodu: ML1358A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre ML1358A (ML1358A)
| Ürün Kodu | ML1358A |
|---|---|
| OEM Numarası | ML1358A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | ML 1358 A |
| GTIN/EAN | 8697762522615 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Yağ filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 178 |
| İç çap [mm] | 109.5 |
| İç çap 1 [mm] | 109.5 |
| Yükseklik [mm] | 457 |
| Ağırlık [g] | 2960 |