Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava filtresi Seti
Ürün Kodu: HP4625K+HP656
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP4625K+HP656 (HP4625K+HP656)
| Ürün Kodu | HP4625K+HP656 |
|---|---|
| OEM Numarası | HP4625K+HP656 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 4625 K + HP 656 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün | HP 4625 K |
| Ürün | HP 656 |
| Ürün Grubu | Hava filtresi seti |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Ağırlık [g] | 1870 |