Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP712K
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP712K (HP712K)
| Ürün Kodu | HP712K |
|---|---|
| OEM Numarası | HP712K |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 712 K |
| GTIN/EAN | 8697762522363 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 133 |
| Dış yarı çap 1 [mm] | 160 |
| İç çap [mm] | 71 |
| İç çap 1 [mm] | 17 |
| Yükseklik [mm] | 241 |
| Ağırlık [g] | 590 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| DEUTZ | 22202420 | OEM | - |
| HYSTER | 3124195 | OEM | - |
| HYSTER | 3126308 | OEM | - |
| KOMATSU | 30117 | OEM | - |
| NELSON-WINSLOW | 70169N | OEM | - |
| NELSON-WINSLOW | 127916 | OEM | - |
| NISSAN | 16546-40K00 | OEM | - |
| NISSAN | 16546-51760 | OEM | - |