Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP487K
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP487K (HP487K)
| Ürün Kodu | HP487K |
|---|---|
| OEM Numarası | HP487K |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 487 K |
| GTIN/EAN | 8697762522356 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 104 |
| Dış yarı çap 1 [mm] | 131 |
| İç çap [mm] | 63 |
| İç çap 1 [mm] | 17 |
| Yükseklik [mm] | 200 |
| Ağırlık [g] | 450 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| DAEWOO | 89 707 63960-S | OEM | - |
| GEHL | 548970763960 | OEM | - |
| GMC | 25177164 | OEM | - |
| HONDA | 17210-ZC6-003 | OEM | - |
| HONDA | 17210-ZC6-013 | OEM | - |
| HYSTER | 3044227 | OEM | - |
| ISEKI | 1480-104-2070-0 | OEM | - |
| ISUZU | 8970763960 | OEM | - |