Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP470K
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP470K (HP470K)
| Ürün Kodu | HP470K |
|---|---|
| OEM Numarası | HP470K |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 470 K |
| GTIN/EAN | 8697762512463 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | HP 4736 K |
| Ürün | HP 470 K + HP 4616 |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 133 |
| Dış yarı çap 1 [mm] | 157 |
| İç çap [mm] | 68 |
| İç çap 1 [mm] | 17 |
| Yükseklik [mm] | 290 |
| Ağırlık [g] | 880 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| AC | A302CL | - |
| AGCO | 207002171 | - |
| AIFO (FIAT-IVECO) | 8014420 | - |
| AIR ENERGIE BERNARD | 10964 | - |
| ALLIS-CHALMERS | 0243163-2 | - |
| ALLIS-CHALMERS | 0639959-7 | - |
| ALLIS-CHALMERS | 1140887 | - |
| ALLIS-CHALMERS | 1140888 | - |