Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP4659K
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP4659K (HP4659K)
| Ürün Kodu | HP4659K |
|---|---|
| OEM Numarası | HP4659K |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 4659 K |
| GTIN/EAN | 8697762532454 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 133 |
| Dış yarı çap 1 [mm] | 157 |
| İç çap [mm] | 68 |
| İç çap 1 [mm] | 10 |
| Yükseklik [mm] | 290 |
| Ağırlık [g] | 890 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 3I0269 | OEM | - |
| FORD | E9NN-9601-GA | OEM | - |
| FORD | SBA314531128 | OEM | - |
| KOMATSU | 600-181-7260 | OEM | - |
| KOMATSU | 600-181-7300 | OEM | - |
| KOMATSU | 600-181-7600 | OEM | - |
| NEW HOLLAND | 86512889 | OEM | - |
| O&K | 146 1657 | OEM | - |