Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP4541
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP4541 (HP4541)
| Ürün Kodu | HP4541 |
|---|---|
| OEM Numarası | HP4541 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 4541 |
| GTIN/EAN | 8697762516430 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün | HP 719 A + HP 4541 |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 81.5 |
| Dış yarı çap 1 [mm] | 84 |
| İç çap [mm] | 73 |
| İç çap 1 [mm] | 8 |
| Yükseklik [mm] | 194 |
| Ağırlık [g] | 260 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AGCO | X810270072000 | OEM | - |
| BOMAG | 05821304 | OEM | - |
| CLAAS | 0176 172 0 | OEM | - |
| DYNAPAC | 49200113 | OEM | - |
| DYNAPAC | 4749200113 | OEM | - |
| FENDT | X 810 270 072 | OEM | - |
| FENDT | X 810 270 072 000 | OEM | - |
| HAMM | 353272 | OEM | - |