Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP4092
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP4092 (HP4092)
| Ürün Kodu | HP4092 |
|---|---|
| OEM Numarası | HP4092 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 4092 |
| GTIN/EAN | 8697762516041 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| değiştirildi | HP 4092 A |
| Ürün | HP 4093 AK + HP 4092 |
| Ürün | HP 4093 K + HP 4092 |
| Ürün | HP 4601 + HP 4092 |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 70 |
| Dış yarı çap 1 [mm] | 93 |
| İç çap [mm] | 60.5 |
| İç çap 1 [mm] | 17 |
| Yükseklik [mm] | 255 |
| Ağırlık [g] | 260 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| AC | A1554C | OEM | - |
| AGCO | 3595519M1 | OEM | - |
| AGCO PARTS | 00114960U1 | OEM | - |
| AMMANN | 1-942998 | OEM | - |
| ARGO (ODG) | 213310357 | OEM | - |
| ATLAS CRANES & EXCAVATORS | 3216978112 | OEM | - |
| BENFRA | 54957 | OEM | - |
| BOMAG | 570130 | OEM | - |