Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP2588A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP2588A (HP2588A)
| Ürün Kodu | HP2588A |
|---|---|
| OEM Numarası | HP2588A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 2588 A |
| GTIN/EAN | 8697762520598 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün | HP 2588 A + HP 2589 A |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 104.9 |
| İç çap [mm] | 61 |
| Yükseklik [mm] | 299 |
| Ağırlık [g] | 440 |
| key | value | unit |
|---|---|---|
| AGCO | 6191515M1 | - |
| AMMANN | 1-952583 | - |
| AMMANN | 1210171 | - |
| AMMANN | 59-2175124 | - |
| ANTONIO CARRARO | 44509005 | - |
| ATLAS WEYHAUSEN | 291 1788 | - |
| AUSA | 450120400 | - |
| BELL EQUIPMENT (SA) | 227127 | - |