Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP2564A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP2564A (HP2564A)
| Ürün Kodu | HP2564A |
|---|---|
| OEM Numarası | HP2564A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 2564 A |
| GTIN/EAN | 8697762527733 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün | HP 2564 A + HP 2576 |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Dış çap [mm] | 207 |
| İç çap [mm] | 106.5 |
| Yükseklik [mm] | 422 |
| Ağırlık [g] | 1780 |