Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Fil Filtre | Hava Filtresi
Ürün Kodu: HP2357A
Fiyat için iletişime geçiniz.
Fil Filtre HP2357A (HP2357A)
| Ürün Kodu | HP2357A |
|---|---|
| OEM Numarası | HP2357A |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Ürün Numarası | HP 2357 A |
| GTIN/EAN | 8697762541097 |
| Paketleme Birimi | 1 |
| Paketleme Birimi Başına Miktar | 1 |
| Durum | Normal |
| Ürün Grubu | Hava filtresi |
| Filtre tipi | Filter Insert |
| Uzunluk [mm] | 220 |
| Uzunluk 2 [mm] | 157 |
| Genişlik [mm] | 192 |
| Yükseklik [mm] | 72.5 |
| Ağırlık [g] | 289 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | A 200 094 04 00 | OEM | - |
| MERCEDES-BENZ | 200 094 04 00 | OEM | - |
| NISSAN | 16546-00Q4G | OEM | - |
| RENAULT | 16 54 678 60R | OEM | - |
| RENAULT | 16 54 605 43R | OEM | - |