Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Donaldson | Spin-on Hidrolik Filtre
Ürün Kodu: P174791
Fiyat için iletişime geçiniz.
• High-performance Hydraulic Cartridges utilize Donaldson media technology which undergoes stringent design and testing which sets the standard in filtration performance. • Donaldson Media Formulations provide superior hydraulic system protection. • Donaldson offers the largest selection of replacement hydraulic cartridges for greater contamination control. • A variety of WilFit cartridges which meet and/or exceed OEM specifications.
| Ürün Kodu | P174791 |
|---|---|
| OEM Numarası | P174791 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 86.11 mm (3.39 inch) |
| Inner Diameter | 49.78 mm (1.96 inch) |
| Overall Length | 331 mm (13.03 inch) |
| Efficiency Beta 1000 | 7 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar (149 psi) |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| DENISON | DE2641B4C05 | OEM | - |
| PTI | P64100HFB | OEM | - |
| VICKERS | V2641B4C05 | OEM | - |
| VMC | HF174791 | OEM | - |