Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Donaldson | Spin-on Hidrolik Filtre
Ürün Kodu: P173030
Fiyat için iletişime geçiniz.
• Yüksek performanslı Hidrolik Kartuşlar, filtrasyon performansında standardı belirleyen sıkı tasarım ve testlerden geçen Donaldson medya teknolojisini kullanır. • Donaldson Medya Formülasyonları üstün hidrolik sistem koruması sağlar. • Donaldson, daha fazla kontaminasyon kontrolü için en geniş yedek hidrolik kartuş seçeneklerini sunar. • OEM spesifikasyonlarını karşılayan ve/veya aşan çeşitli WilFit kartuşları.
| Ürün Kodu | P173030 |
|---|---|
| OEM Numarası | P173030 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Dış Çap | 73 MM (2.87 İnç) |
| İç Çap | 32.2 MM (1.27 İnç) |
| Uzunluk | 99 MM (3.90 İnç) |
| Verimlilik Beta 1000 | 23 MİKRON |
| Çökme Patlama | 20 Bar (290 PSI) |
| Stil | Kartuş |
| Medya Tipi | Sentetik |
| Ana Uygulama | FAIREY ARLON 270Z110A |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| ASTRA | 122622 | OEM | - |
| ASTRA | 98122622 | OEM | - |
| AVELING-BARFORD | MTT603001 | OEM | - |
| BELLE ENGINEERING | 225005 | OEM | - |
| CATERPILLAR | 3I1957 | OEM | - |
| COOPERS | HEM6030 | OEM | - |
| CROSLAND | 7042A | OEM | - |
| DIAMOND | CL72125F | OEM | - |
| EIMCO | 69032280 | OEM | - |
| F.B.O. | AP40753 | OEM | - |
| FINN EQUIPMENT | FFKPVL1500925 | OEM | - |
| HYMAC | 2700212 | OEM | - |
| JOY | 5419960378 | OEM | - |
| LEYLAND-DAF (LDV) | BBU7278 | OEM | - |
| ROVER | BBU7278 | OEM | - |
| TAMROCK | 04004032 | OEM | - |
| TAMROCK | 4004032 | OEM | - |
| UNIPART | BBU7278 | OEM | - |
| VMC | HF173030 | OEM | - |