Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Donaldson | Hava Filtreleri
Ürün Kodu: P775339
Fiyat için iletişime geçiniz.
Emniyet filtrelerinin iki işlevi vardır: birincil filtre yedeği olarak görev yapmak ve birincil filtre servisi sırasında motoru korumak. • Birincil filtrenin hasar görmesi veya yanlış kurulum durumunda yedek filtre olarak görev yapar. • Birincil filtre servisi sırasında hava giriş sisteminin temiz kısmına kontaminantların girmesini önler. • Kontaminasyon birincil filtreyi geçerse, operatörleri sorun hakkında uyararak hızla tıkanacak şekilde tasarlanmıştır. • Birincil filtrede arıza olmadığı sürece, her üç birincil filtre değişiminde bir emniyet filtrelerinin değiştirilmesi önerilir.
| Ürün Kodu | P775339 |
|---|---|
| OEM Numarası | P775339 |
| Stok Durumu | Güncelleniyor (0 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| Dış Çap | 185.2 MM (7.29 İnç) |
| İç Çap | 157.2 MM (6.19 İnç) |
| Uzunluk | 599 MM (23.58 İnç) |
| Cıvata Deliği Çapı | 16.5 MM (0.65 İnç) |
| Verimlilik Testi Standart | ISO 5011 |
| Ana Uygulama | PERLINI 350088A |
| Tip | Güvenlik |
| Stil | Yuvarlak |
| Ekipman | Yıl | Ekipman Tipi | Ekipman Seçenekleri | Motor |
|---|---|---|---|---|
| GUASCOR FGLD240 | - | Motor | - | GUASCOR FGLD240 |
| Üretici Adı | Referans / Parça No. | Tip | Notlar |
|---|---|---|---|
| FIAT | 111341 | OEM | - |
| FODEN | Y05766510 | OEM | - |
| GPC | FC533 | OEM | - |
| GUASCOR | 7650277 | OEM | - |
| GUASCOR | 7650138 | OEM | - |
| HAVAM | HD8493 | OEM | - |
| KALMAR | 9231100532 | OEM | - |
| LOESING | 21001 | OEM | - |
| LOESING | 021001 | OEM | - |
| PERLINI | 350088A | OEM | - |
| SANDVIK | 86903469 | OEM | - |
| SIEMENS | 1934917 | OEM | - |
| VMC | AF775339 | OEM | - |
| WALGAHN-MOTORENTECHN | 00811620 | OEM | - |
| WALGAHN-MOTORENTECHN | 811620 | OEM | - |
| ZANOTTI | 2017 | OEM | - |