Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52
Loading...
Hemen şimdi yetkili bir temsilcimizle görüşün ve siparişinizi oluşturun.Sipariş ve Danışma İçin Bizi Arayın: +90 312 395 73 52

Autotechnik | Yakıt Filtresi
Ürün Kodu: SR60302
Fiyat için iletişime geçiniz.
AUTOTECHNIK SR 60302, en zorlu koşullarda bile üstün süzme kapasitesi sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş filtrasyon teknolojisi sayesinde partikülleri %99 oranında hapseder ve sisteminizin ömrünü uzatır.
| Ürün Kodu | SR60302 |
|---|---|
| OEM Numarası | SR60302 |
| Stok Durumu | Stokta (4 adet) |
| Ağırlık | 0 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 0x0x0 cm |
| A | 0 mm |
| B | 0 mm |
| C | 0 mm |
| G | 0 UN mm |
| H | 0 mm |